تعمیر تبلت ایسوس

نمایندگی ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات تبلت ایسوس از با اهمیت ترین موارد تعمیراتی است. امروز استفاده از تبلت ها فراگیر شده اند، در این بین تبلت ایسوس جزو پرطرفدارترین تبلت ها هستند و تعمیر آن ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در این بخش لازم می دانیم به توضیحاتی در مورد تبلت ها، قابلیت های آن ها و همینطور انواع تبلت های ایسوس بپردازیم. تبلت یا رایانه تخت (به انگلیسی: Tablet Computer یا Tablet) یک نوع کامپیوتر قابل حمل می باشد که از یک تلفن همراه یا دستیار دیجیتال شخصی، کمی بزرگتر است و دارای یک صفحه لمسی می باشد. انجام امور در تبلت با استفاده از تماس صفحه نمایش به جای استفاده از صفحه‌کلید است.

تبلت های ایسوس علاوه بر زیبایی، از مدرن ترین تکنولوژی ها نیز بهره برده است. ایسوس همیشه سعی داشته استفاده از تبلت ها ی خود را برای استفاده کنندگان هر چه راحت تر بنماید. می توان گفت : تبلت ايسوس يکي از پیچیده ترین تبلت های موجود می باشد، بنابر این تعمیر تبلت ایسوس مستلزم وجود کارشناسان متخصص و زبردست است. این تبلت در چندین نوبت موفق به کسب جوايزی از موسسه مختلف از جمله فوربس، مجله PC World و Computer Shopper گردیده است. انواع مختلف تبلت های ایسوس از نظر نرم افزاری، از دو سیستم عامل ویندوز و اندروید استفاده می کنند، که هر دو طیف از کیفیت بالایی بهره مند هستند. نوع ، جنس، رنگ، رزولوشن و دقت صفحه نمایش، مهم ترین مواردی است که اشخاص در هنگام انتخاب تبلت به آن توجه می کنند. متخصصین نمایندگی ایسوس، دوره های تخصصی و مخصوص تعمیرات تبلت ایسوس را پشت سر گذاشته اند وو از توانایی کافی در تعمیر مدل های مختلف تبلت های ایسوس برخوردارند. در این قسمت به معرفی برخی از مدل های تبلت ایسوس می پردازیم.

تعمیر ایسوس

مشکلات صدا در تبلت ایسوس

دلیل اصلی مشکلات صدا به طراحی بلندگوها بازمی گردد که در پشت تبلت قرار داده شده اند. پایین آمدن کیفیت صدا و خش خش کردن در هنگام پخش موسیقی یا برقراری تماس، از جمله مشکلات گزارش شده توسط کاربران می باشد. عوامل بسیاری درپایین آمدن کیفیت  صدای خروجی تبلت موثرند از آن جمله می توان به عواملی چون ؛ ضربه خوردن ، ورود گرد و غبارو اشیاء خارجی ، خیس شدن تبلت و… اشاره کرد. ممکن است تبلت شما هنگام پخش موسیقی و یا صحبت کردن با آن خش خش کرده و به درستی صدا را پخش نکند. در این حالت تبلت باید توسط متخصصین عیب یابی و تعمیر شود. کادر متخصصین تعمیرات  تبلت ایسوس در نمایندگی ایسوس  با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تسلط  در تعمیر انواع تبلت مشکل خش خش صدا را در اسرع وقت حل خواهند کرد.

شکستن تاچ و ال سی دی تبلت ایسوس

تاچ / صفحه نمایش لمسی حساس ترین قطعه ی تبلت ها و از جمله تبلت های ایسوس بوده و مراقبت نادرست از آن ممکن است موجب آسیب های مختلف در تبلت شود. به عنوان مثال، خش برداشتن صفحه نمایش و یا شکستن آن از جمله مشکلات شایع در صفحه نمایش تبلت ایسوس می باشد. لذا پس از خرید تبلت بلافاصله یک محافظ برای آن خریداری نمایید. اگر  تاچ تبلت شما بشکند باید تعویض شود. تاچ و ال سی دی ممکن است به هم پیوسته و یا از هم جدا باشند، در صورتی که این دو قطعه ازهم جدا باشند تاچ  روی ال سی دی قرار می گیرد. لذا مراقبت از ال سی دی در حقیقت همان مراقبت از تاچ است.  گاهی  ممکن است مجبور باشیم هم تاچ و هم ال سی دی را تعویض کنیم.

تعمیر تبلت ایسوس

خرابی کلید پاور تبلت ایسوس

خرابی کلید پاور، علل مختلف و متفاوتی دارد که از جمله این علل می توان به، ورود گرد و غبار و یا آب به داخل تبلت ایسوس اشاره کرد. در این شرایط ممکن است دستگاه شما روشن شود اما پس از مدتی  صفحه نمایش آن به‌طور خودکار خاموش خواهد شد. برای روشن کردن مجدد صفحه‌ نمایش باید کلید پاور را فشار بدهید اما متوجه می شوید پاور عمل نمی‌کند. عمل نکردن یا خرابی دکمه ی پاور تبلت ایسوس از جمله مشکلات رایج در تبلت ها است و ممکن است برای تبلت شما نیز اتفاق بیفتد. راه کارهایی جهت رفع این مشکل وجود دارد که عبارتند از؛ برقراری تماس تلفنی، شارژ کردن تبلت، نگه داشتن دکمه ی فیزیکی دوربین و….اما اگر کلید پاور دستگاه شما معیوب باشد، نمی‌توانید هر بار برای روشن کردن صفحه از این روش کمک بگیرید و دستگاه شما باید باید توسط متخصصین تعمیرات تبلت ایسوس، مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

تعمیرات تبلت ایسوس

ریختن مایعات روی تبلت ایسوس

ریختن مایعات از جمله آب ، چای و… روی تبلت به وفور اتفاق می افتد. دلیل اصلی ریختن مایعات روی تبلت ها این است که کاربران معمولا تبلت را در دست داشته و با خود حمل می کنند و همچنین در هنگام نوشیدن انواع مایعات همچنان به کار با تبلت ادامه می دهند. این امر به دلیل در دسترس بودن و قابل حمل بودن تبلت ها می باشد. از نکات بسیار مهم، عکس العمل مناسب پس از ریختن آب روی تبلت است. ریختن مایعات روی تبلت در صورت عکس‌العمل اشتباه ممکن است منجر به سوختن آن شود  و این بدترین اتفاقی است که ممکن است برای یک وسیله ی الکترونیکی بیفتد. اگر به هر دلیل تبلت ایسوس شما خیس شده است، تبلت را خاموش کنید و قسمت های بیرونی و داخلی تبلت را خشک نمایید. بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل تبلت خود را روشن کنید .

زود خالی شدن باتری تبلت ایسوس

امروزه با هوشمند شدن تبلت ها و حجم تعداد بالای اپلیکیشن های نصب شده بر روی آن ها نباید انتظار داشته باشیم که مدت طولانی از باتری تبلت ایسوس استفاده کنیم. اما اگر شارژ باتری تبلت شما با یک تماس یا با یک بار استفاده از اپلیکشن های مختلف به طور ناگهانی خالی می شود در این صورت باتری مشکل پیدا کرده است. این مشکل ممکن است ناشی از دلایل مختلف سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. کارشناسان تعمیرات تبلت ایسوس، پس از بررسی و عیب یابی، عامل اصلی خالی شدن باتری تبلت ایسوس را پیدا کرده و مشکل را رفع خواهند کرد.

داغ شدن تبلت ایسوس

داغ شدن تبلت ایسوس، از دلایل مختلفی نشات می گیرد. علت این گرما، دمای بالای یک یا چند قطعه است که در اثرعوامل مختلف دمای آن ها  بالا رفته و به بدنه منتقل می شود. سرچشمه ی این دمای بالا به عوامل مختلفی مربوط می شود که از میان آن ها، فعالیت بیش از اندازه ی سخت افزار دستگاه به ویژه CPU و RAM  از همه مهم تر است. علاوه بر سی پی یو، قطعات دیگر نیز در این داغ شدن دخیل هستند که از آن جمله می توان به  باتری ، صفحه نمایش ، چیپ آنتن و وایرلس ، مین برد اصلی ، چیپ حافظه و… اشاره کرد. نکته ی بسیار مهم این است که، داغی دشمن بالقوه ی قطعات الکترونیکی می باشد.

عمل نکردن تاچ تبلت ایسوس

تاچ یا صفحه ای که جهت لمس از آن استفاده می کنید تمامی سطح رویین تبلت شما را به خود اختصاص داده است. تاچ از قطعات اصلی تبلت ایسوس می باشد، زیرا تمامی عملیات ها به  کمک تاچ انجام می گردد. صفحات لمسی باوجود مزیت هایی که دارند، بیش از صفحه کلیدها درمعرض خطرات و آسیب ها قرار دارند. قفل شدن صفحه لمسی، اصطلاح رایج در بین کاربران است. دراین حالت ممکن است تاچ تبلت به درستی عمل نکرده  و یا به طور کلی متوقف شود. ممکن است با انجام کارهایی چون ری استارت کردن ، خارج کردن باتری و قرار دادن مجدد آن مشکل حل شود.

تعمیر تبلت ایسوس | تعمیر تبلت asus

خدمات پس از فروش تبلت ایسوس در تهران

تمامی برندهای موجود در بازار در تلاش هستند تا در هر کشور خدمات پس از فروش اجناس خود را ارائه دهند . نمایندگی رسمی تبلت ایسوس نیز به این شکل عمل می کند . در واقع خدمات پس از فروش تبلت ایسوس در ایران شامل تمامی شهر ها می شود . یعنی خدمات پس از فروش تبلت ایسوس در تهران دارد خدمات پس از فروش تبلت ایسوس در اصفهان و سایر شهرهای کشور را نیز شامل می شود . تعمیرات مرکزی ایسوس که زیر مجموعه شرکت مرکز تعمیرات ایران می باشد خدمات پس از فروش تبلت ایسوس در تهران را بر عهده دارد و در این کوشش است که خدمات قابلی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد و در نتیجه به هدف خود که جلب رضایت مشتری است برسد .

تعمیرگاه تبلت ایسوس

تعمیرگاه مرکزی تبلت ایسوس جهت تعمیرات تبلت ایسوس از جمله تعمیر تبلت ایسوس , تعمیرات تبلت ایسوس  و تعمیر سایر محصولات ایسوس احداث شده است . در واقع زمانی که مردم وسیله شان خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد به دنبال تعمیرگاه مجاز تبلت ایسوس می گردند تا با خیال آسوده جنس خود را به متخصصین این حوزه که توانایشان در زمینه تعمیرات تبلت می باشد و این تیم تخصص و مهارت خود را صرف تعمیرات به صورت گسترده کرده است بسپارند . نمایندگی مرکزی تبلت ایسوس که زیر مجموعه مرکز تعمیرات ایران می باشد تعمیرگاه تخصصی تبلت ایسوس را بنا ساخته تا مشتریان گرامی در صورت نیاز به تعمیرات با پرسنلی مجرب و کاردان آماده خدمت رسانی به مردم باشند و در صورتی که لازم باشد اجناس این کمپانی را برای خریداران یا مراجعه کنندگان جهت تعمیرات گارانتی کنند تا اطمینان مشتریان نیز از این طریق حاصل شود تا اگر دوباره وسیله شان خراب شود بدونه هزینه و با گارانتی تبلت ایسوس در ایران که در تعمیرگاه تبلت ایسوس در تهران صورت می گیرد انجام پذیرد .

تعمیر تبلت ایسوس / تعمیرات تبلت ایسوس / نمایندگی ایسوس / تعمیرات ایسوس / تعمیر ایسوس / تعمیر تبلت ایسوس / نمایندگی تعمیر ایسوس / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس / نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس / تعمیر تبلت ایسوس / نمایندگی تبلت / تعمیرات تبلت / تعمیر تبلت / تعمیر تبلت asus / تعمیرات تبلت asus / نمایندگی asus / تعمیرات asus / تعمیر asus / تعمیر تبلت ایسوس / نمایندگی تعمیر asus / نمایندگی تعمیرات asus / نمایندگی تعمیر تبلت asus / نمایندگی تعمیرات تبلت asus / تعمیر تبلت ایسوس

لینک های مرتبط : نمایندگی ایسوس